Види бойових модулів для БТР-4
#техніка@unso_ua
Варіації озброєння бойової броньованої машини різнопланові. Так, існують проекти, які не мають важкого озброєння і слугують для перевезення піхоти (2 чол. екіпажу і 10 чол. десанту), БТР також може бути озброєний відповідно до вимог замовника[5]. Прототип обладнаний локально розробленим новим модулем, який озброєний однією 30-мм автоматичною гарматою, 7,62-мм спареним кулеметом, до 4 протитанкових ракет 9П135M «Конкурс» або Бар'єр (по дві з кожної сторони башти) та одним 30-мм автоматичним гранатометом (встановленим на місці протитанкової ракети з лівого боку башти).
Бронетранспортер також може бути оснащений різними модулями озброєння:
-Бойовий модуль «Гром»,
-Бойовий модуль «Шквал»,
-Бойовий модуль БМ-7 «Парус»
-Бойовий модуль «БАУ-23х2».
1)Бойовий модуль «Гром» (зображення 1,2)
Гром — універсальний бойовий модуль з винесеним озброєнням для легких бойових броньованих машин, призначений для ураження живої сили, боротьби з броньованою технікою, вогняними точками і низьколетячими, малошвидкісними цілями противника. Озброєння стабілізовано у двох площинах за допомогою сучасного стабілізатора озброєння СВУ-1000.
Встановлюється на легкі бойові броньовані машини (БТР-60/70/80, БТР-3Е, МТ-ЛБ, М-113, БМП-2 та ін.), забезпечуючи підвищення їх вогневої потужності.
За рахунок застосування винесеного озброєння забезпечено підвищення захищеності екіпажу, знижена маса бойового модуля і поліпшені умови населеності в бойовому відділенні (відсутність загазованості при стрільбі). Модуль був встановлений на український БТР-4, а також на модернізовані варіанти БТР-70 і МТ-ЛБ. Модуль був розроблений ХКБМ ім Морозова.
1.jpg 88,49К
0 Количество загрузок:
2.jpg 10,77К
0 Количество загрузок:
2)Бойовий модуль «Шквал» ( зобраення 3,4)
Шквал — український універсальний бойовий модуль розроблений КП «НТЦ АСО», що включає 30-мм гармату ЗТМ-1 або ЗТМ-2, 7,62-мм спарений кулемет КТ-7,62, 30-мм автоматичний гранатомет і протитанкове кероване озброєння. Конструкція бойового модуля «Шквал» дуже гнучка, що дозволяє легко замінити наявне озброєння на інше.
30-мм гармата подвійного живлення має готовий до використання боєкомплект із 350 снарядів. Боєкомплект 7,62-мм спареного кулемета становить 2500 патронів. З лівого боку башти встановлений 30-мм гранатомет, у якого 29 готових до використання гранат, і додатково 87 гранат перевозиться в резерві (три магазини, в кожному з яких знаходиться 29 гранат).
Шість 81-мм установок димових/аерозольних гранат встановлені по три штуки з кожного боку башти для стрільби вперед.
Комплекс управління вогнем включає прицільний комплекс ОТП-20, який інтегрований з системою управління стрільбою керованими ракетами, і стабілізатор озброєння СВУ-500.
Універсальний бойовий модуль «Шквал» встановлюється на модернізовані БМП-1У «Шквал», на бронетранспортери МТ-ЛБМШ, БТР-3У і БТР-4.
3.jpg 88,02К
0 Количество загрузок:
4.jpg 9,89К
0 Количество загрузок:
3)Бойовий модуль БМ-7 «Парус» (зображення 5,6)
БМ-7 «Парус» — український дистанційно керований бойовий модуль, що встановлюється на легких бойових броньованих машинах (БТР, БМП тощо). Призначений для ураження з місця і на ходу на швидкостях до 10 км/год живої сили, нерухомих і рухомих броньованих об’єктів, вогневих точок, а також малошвидкісних повітряних цілей, що низько летять. Завдяки дистанційному керуванню і винесеному боєкомплекту забезпечується підвищена захищеність екіпажу.
У модулі встановлена 30-мм гармата КБА-1, 30-мм автоматичний гранатомет, 7,62-мм кулемет КТ-7,62 та комплекс керованого озброєння «Бар'єр» з двома ракетами. Куты вертикального наведення від -13° до +45
Детальніше на: http://ukrday.com/av...i.php?id=128294
Дистанційно-керований бойовий модуль «Парус», за характеристиками схожий на «Штурм». Основна конструктивна відмінність полягає в тому, що «Парус» не займає місця всередині корпусу базової машини.
5.jpg 68,33К
0 Количество загрузок:
6.jpg 10,51К
0 Количество загрузок:
4)Бойовий модуль «БАУ-23х2».( зображення 7)
БАУ 23х2 — новий одномісний дистанційно керований бойовий модуль розроблений і випробуваний ДП "ХКБМ ім. А.А. Морозова". Він призначений для ведення вогню по живій силі і броньованим цілям - як наземним, так і повітряним. Встановлюється на легкоброньовану гусеничну і колісну техніку з метою модернізації раніше випущених бронетранспортерів типу БТР-60, БТР-70, БТР-80.
Основне озброєння бойового модуля - дві 23 мм автоматичні гармати 2А7М, що забезпечують скорострільність 850 пострілів на хвилину кожна, з дальністю стрільби 2000 м і боєкомплектом 200 снарядів. Додатково встановлено кулемет КТ-7,62 (ПКТ) з боєкомплектом 2000 пострілів.
Управління модулем - ручне. Забезпечується наведення по горизонталі 360 градусів, а по вертикалі від -4 до +55 градусів.
Модуль забезпечує надійний захист стрілка від зброї калібром до 12,7 мм. Він знаходитися всередині корпусу, а з верхньої півсфери його захищає крім броні ще і розташоване зверху озброєння. Додатковий захист забезпечує система постановки завіси, яка включає в себе шість гранатометів калібру 81 мм, по три з кожного боку модуля. Завіса встановлюється в напрямку наведення гармати.
7.jpg 80,74К
0 Количество загрузок:
8.jpg 35,64К
0 Количество загрузок: